redrooster_cb3251_450
RED ROOSTER CB3251-450 flat chisel 19 x 450 mm
Product description
Flat Chisel TL=450 W=19, Shank size 13 mm 4kt, with recess for RRC
Key features according to our expert
  • Length: 450 mm
  • Chisel type: Flat chisel
  • Width: 19 mm
  • Shank type: Square with recess
Specifications / All features
  • Brand: RED ROOSTER
  • EAN: 8717981051670
  • Supplier number: RED ROOSTER CB3251-450
Length
450 mm
Chisel type
Flat chisel
Width
19 mm